Ödüllü Balayı Oteli Paketi

/Ödüllü Balayı Oteli Paketi
Ödüllü Balayı Oteli Paketi 2018-07-05T21:23:31+00:00
TÜM KREDİ KARTLARINA 9 AYA VARAN TAKSİT İMKANI!
ODA TİPLERİNE GÖRE FİYATLARI VE DETAYLARI FİYATLAR BÖLÜMÜNDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

HİSAR MANZARALI BALAYI

Konumu itibariyle dünyanın en ayrıcalıklı ve özel yerlerinden birisinde bulunan otelimiz ayrıcalıklı olma özelliğini dünyanın en yüksek gökdeleni ve peri bacası olan Ortahisar Kalesi’nin yanıbaşında olmaktan alıyor. Sokağına girdiğiniz andan itibaren etkilenmeye başlıyor eski köy evlerinin önünden ‘Sokak Otel Konseptine’ doğru yol alıyorsunuz.

Otelimiz sahip olduğu bir çok ödül arasına ‘Avrupa’nın En İyi Balayı Oteli’ ödülünü de sığdırmıştır.

Lounge bölümünde siz misafirlerimiz için samimi ve rahat bir ortam sağlayan otelimiz tamamen el işçiliği inşa edilen odalarıyla ve kullandığı antika mobilyalarıyla sizi etkilemeyi başarıyor.6 farklı terası size türk kahvesi, çay veya yöresel şaraplar içerken manzarayı seyre dalma fırsatı sunuyor.

No:10 adını verdiğimiz restaurantımız A la carte menüsü ile misafirlerimizi görkemli bir şekilde ve kalitli hizmeti ile ağırlamayı bekliyor. Kış ayları hariç, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğiniz için Lounge bölümü teraslarını da kullanabiliyoruz.

Tüm çalışanlarımız sizleri ‘müşteri’ gibi değil ‘misafir’ gibi ağırlamayı ve konuk etmeyi sabırsızlıkla bekliyor.

OTELİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİĞİ: Ortahisar kasabasında manzaralı konum, Ortahisar kalesine yakınlık, büyük otantik odalar, aynı odada duş-jakuzi-şömine bulma imkanı, muhteşem kahvaltı, hızlı ve düzenli oda hizmetleri, manzaraya hakim olan Lounge bölümü.

 • Sizler için özel süslenerek hazırlanmış, Jakuzili, ayrı duş bölümü olan ve şömineli Suitlerde tercihinize göre Mağara ya da Taş Odada Konaklama
 • Odalarda ilk gün 1 Büyük Şarap ya da 2 meyve kokteyli ve birçok ikramdan oluşan balayı sepeti ARS TRAVEL ikramıdır.
 • İLK AKŞAM YEMEĞİ HEDİYEMİZDİR. (Yemekte alınan içecekler paket ücretine dahil değildir.)
 • Kapadokya Havaalanı ya da Kayseri Havaalanı’ndan otelinize geliş ve dönüş transferi
 • Nevşehir terminal gidiş-dönüş transfer (Kayseri ya da Aksaray otogarından transfer mümkün değildir.)
 • Açık büfe ya da zengin serpme kahvaltı
 • gün ve 3. Gün tüm gün süren özel turlar. Turların içerikleri şöyledir:– Profesyonel rehber eşliğinde lüks araçlarla otelden alınıp otele bırakılırsınız- Açık büfe öğle yemeği ve müze, ören yeri giriş ücretleri dahil Kırmızı Tur ve Yeşil Tur ( hava şartlarına göre bu turların günleri geldiğinizde belirlenecektir )- Turlardaki müze, ören yeri ve yeraltı şehri giriş bilet ücretleri.

KIRMIZI TUR DETAYLAR:

Kırmızı Tur bir diğer adıyla Kapadokya Bölge Turu sabah saat 09:30’da başlar. Mevsimine göre akşam 16:30 – 17:30’de sonlanır. Kırmızı tur ile Kapadokya’nın doğal ve kültürel güzelliklerinin en popüler olanlarını ziyaret edersiniz. Bir diğer yandan Kapadokya’da el sanatlarına yönelik atölyeleri de ziyaret etme imkanı bulursunuz. Ayrıca 12 ay boyunca her gün gerçekleştirilen günübirlik turlarımızda sizlere Kapadokya’yı en iyi bilen, alanında uzman, deneyimli Profesyonel Turist Rehberi eşlik eder.

Farklı bölgelerden gelmiş diğer katılımcılarla birlikte bu eşsiz turizm cennetini tanırken, yeni insanlar tanıyarak ve sevdiklerinizle unutulmaz keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Söz konusu Kapadokya Kırmızı olmazsa olmaz gerçekleştirilmesi gereken gezilerdendir.

Bir gün önce seyahat danışmanınızın size belirtmiş olduğu saatte (09:45 – 09:30 arası) Konakladığınız otelden ya da belirlediğimiz size ve tur güzergahına en uygun noktadan alındıktan sonra turumuz başlayacaktır.

TUR GÜZERGAHIMIZ

 • Uçhisar Kalesi
 • Göreme Açık Hava Müzesi
 • Çavuşin
 • Çömlek Sanatı ve El Sanatları Merkezi Avanos & Kızılırmak
 • Paşabağı
 • Devrent Vadisi

TUR DETAYLARI

İlk durağımız olan Uçhisar Kalesi, bölgenin en yüksek noktasıdır. Bölgeyi kuşbakışı görme imkanı verir. Rehberimiz tarafından Kapadokya hakkında bilgiler alacak ve Uçhisar Kalesi’ni fotoğraflayabileceksiniz. Akabinde Erken Hristiyan tarihinde çok önemli bir yere sahip ve yine sahip olduğu doğal güzelliklerle bölge kültürünü nesillerdir bağrında taşıyan Göreme Açık Hava Müzesi ‘ni gezdikten sonra bölgede eski Yunan yerleşkelerinin izlerini süreceğimiz Çavuşin Kasabasını göreceğiz.

Kapadokya bölgesinin el sanatları merkezi olarak bilinen, çanak-çömlek–seramik atölyeleri ile ünlü olan Avanos ilçesinde öğle yemeği alarak gözde atölyelerden birine ziyarete gideceğiz ve tanıtımlardan sonra sizlerde isterseniz kendi çanak-çömlek yeteneğinizi gösterebileceksiniz.

Daha sonra bölgenin en belirgin ve güzel peribacalarını (3 başlı, piramidal) göreceğimiz Paşabağ Vadisi’ni ziyaret edeceğiz. Aynı zamanda Hayal Vadisi olarak da bilinen Devrent Vadisi Kapadokya’da görebileceğiniz en ilginç doğal kaya oluşumlara ve şekillere sahiptir.

(İnsan ve hayvana bezeyen çok ilginç şekiller sizleri şaşırtacaktır, en ünlüleri deve şekilli peribacasıdır.) Bu vadide vereceğimiz fotoğraf molası ile sizler de kendi hayal dünyanızdaki peribacalarını keşfedecek ve fotoğraflayacaksınız. Vaktimiz elverirse son olarak el yapımı halı, kilim gibi el sanatlarının üretildiği bir atölyeyi de gezerek turumuz sonlandıracak ve bir başka gezimizde buluşmak üzere vedalaşacağız.

TURLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lisanslı Profesyonel Tur Rehberi
 • Profesyonel Sürücü
 • Konforlu maksimum 17 kişilik kaliteli, son model tur arçları
 • Tur içerisindeki tüm transferler
 • Öğle yemeği (İçecekler hariç)
 • Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri

TURLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle yemeğinde içilen içecekler
 • Uluslararası veya Türkiye içi herhangi bir uçak ve/veya otobüs bileti
 • Şahsi harcamalar

YEŞİL TUR DETAYLAR:

Yeşil Tur bir diğer adıyla Ihlara Turu sabah saat 09:30’da başlar. Mevsime göre Akşam 17:30 – 18:30’da sonlanır. Yeşil tur ile Kapadokya’nın birbirinden güzel, kahverenginin her tonunu bulabileceğiniz, kaya oyma mağaraları, bu mağaralarında bulunan kiliseleri, yaşam alanları ile ünlü vadilerinden en derin ve içinden geçen Melendiz Çayı’nın sağladığı eşsiz florasıyla bir doğa harikası Ihlara Vadisi’ni gezme imkanı elde edersiniz.

Kapadokya’nın yeşil yüzünü, unutulmaz bir doğa yürüyüşüyle tanırken yine kültürel mirasının da izini sürecek muhteşem bir tur programına sahip olacaksınız. Ayrıca düzenli olarak gerçekleştirilen bu turlarımızda sizlere Kapadokya’yı en iyi bilen, alanında uzman, deneyimli Profesyonel Turist Rehberi eşlik eder.

Farklı bölgelerden gelmiş diğer katılımcılarla birlikte bu eşsiz turizm cennetini tanırken, yeni insanlar tanıyarak unutulmaz keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Söz konusu Kapadokya ise, Yeşil Tur olmazsa olmaz gerçekleştirilmesi gereken gezilerdendir.

Bir gün önce seyahat danışmanınızın size belirtmiş olduğu saatte (08:30 – 09:15 arası) konakladığınız otelden ya da belirlediğimiz size ve tur güzergahına en uygun noktadan alındıktan sonra turumuz başlayacaktır.

TUR GÜZERGAHIMIZ

 • Göreme Panorama Derinkuyu Yeraltı Şehri
 • Selime Katedrali
 • Ihlara Vadisi
 • Yaprakhisar Panorama
 • Güvercinlik Vadisi
 • Değerli taşlar el sanatları merkezi (ONYX Atöyesi)

TUR DETAYLARI

İlk durağımız  Kapadokya’nın en güzel manzarasına sahip noktalarından Göreme Vadisini ve vadide bulunan çok özel formlardaki peribacalarını göreceğimiz Göreme Panorama (Manzara)’dır. Fotoğraf molasının ardından bu eşsiz manzaradan ayrılarak tarihi 3.500 yıl eskiye dayanan Derinkuyu Yeraltı Şehri’ne yol alıyoruz. Kapadokya Bölgesinin en önemli ve değerli miraslarından olan yer altı şehirleri tüm dünyanın oldukça fazla dikkatini çekmektedir.

İsminden de anlaşılacağı gibi aralarından en derin ve gizemli olan Derinkuyu Yeraltı Şehri’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra ise adeta bir kaleyi andıran, büyüleyici bir mimariye sahip Selime Katedrali’ni göreceğiz. Bu bölge aynı zamanda ünlü STAR WARS film çekimlerinde de kullanılan bölgedir.

Öğle yemeğimizi Melendiz Çayı kenarında restoranda keyifle aldıktan sonra kanyon vadi Ihlara Vadisi’ne ulaşacağız ve Melendiz Çayı’nın bize rehberlik ettiği bu olağanüstü parkurda yürüyerek, sahip olduğu eşsiz doğal güzelliğin yanı sıra kültürel ve tarihsel değerlerinin izlerini de süreceğiz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra tekrar Kapadokya’nın kalbi, peribacalarının en yoğunluklu olduğu bölüme, Uçhisar’a dönüyoruz.

Güvercinlik Vadisi’nde verdiğimiz fotoğraf molasının ardından son olarak takıların ve doğal değerli taşların işlendiği bölgede oldukça yaygın atölyelerden birini ziyaret ediyoruz. Onyx taşının işlenişinin tanıtımını izledikten, öğrendikten sonra birçok özel taş ile ilgili de bilgi alıyoruz.

Atölyeden ayrıldıktan sonra turumuzu sonlandırıyor, sizleri otellerinize ve ya aldığımız yere bırakıyor bir başka gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TURLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lisanslı Profesyonel Tur Rehberi
 • Profesyonel Sürücü
 • Konforlu maksimum 17 kişilik son model lüks tur araçları
 • Otelden alınma ve tur bitimi yine otele bırakılma
 • Öğle yemeği (İçecekler hariç)
 • Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri

TURLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Öğle yemeğinde içilen içecekler
 • Uluslararası veya Türkiye içi herhangi bir uçak ve/veya otobüs bileti
 • Şahsi harcamalar

Balayı konsepte süslenmiş, geniş banyo, ayrı bir oturma bölümü, jakuzili ve ayrı duş bölümü olan banyosu ile  extra konforlu  ve şık kaya oda 

3 Gece 4 Günlük Paket …. 2500 TL

4 Gece 5 Günlük Paket …. 2900 TL

  5 Gece 6 Günlük Paket …. 3300 TL  

Balayı konsepte süslenmiş, geniş banyo, ayrı bir oturma bölümü, jakuzili ve ayrı duş bölümü olan banyosu, havuzu, benzersiz dekorasyonu ile lüks dublex mağara oda 

3 Gece 4 Günlük Paket …. 3900 TL

4 Gece 5 Günlük Paket …. 4700 TL

  5 Gece 6 Günlük Paket …. 5400 TL