Günübirlik Turlar

/Günübirlik Turlar
Günübirlik Turlar 2018-07-03T20:11:39+00:00

Kapadokya Günübirlik Turlar

Kapadokya’ya hoşgeldiniz. Kültür ve Coğrafi güzelliklerin eşsiz örneklerinin bulunduğu peribacalarının ve balon turlarının başkenti Güzel Atlar Diyarı Kapadokya’yı tüm yönleriyle tanımak ister misiniz?

Kapadokya Günübirlik Turlara katılarak bölgenin en popüler turistik bölgelerini, coğrafi güzelliklerini, kültürel varlıklarını alanında uzman  Profesyonel Turist Rehberler eşliğinde derinine öğrenme şansı elde edersiniz. Her anı planlı bu keyifli organizasyon sayesinde hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edersiniz.

Günübirlik Turlarımız maksimum 15 kişiden oluşur, lüks, son model tur araçları ile seyahat edersiniz. Tercih ettiğimiz ve çalıştığımız rehberlerimiz alanında donanımlı, bölgede uzman rehberlerdir. Tüm gezilerimizde açık büfe öğle yemeği, müze ve ören yerleri giriş ücretleri fiyatlarımıza dahildir.

Siz değerli misafirlerimize bölgeyi keyif dolu bir organizasyon ile tanıtmak ve bunu kusursuz bir hizmet olarak sunmak olmazsa olmaz prensibimizdir. Dileriz bu özel organizasyonlarda bir arada olma şansı elde ederiz. Keyif dolu bir Kapadokya tatili dileklerimizle…